Zažijte trochu léta na vlastní kůži už nyní

Pokud vám chybí léto, pokud patříte k doslovným milovníkům letního období, nemusíte na léto čekat dlouhé týdny nebo měsíce. Můžete zažít trochu léta už nyní na vlastní kůži, a to tak, že se vydáte do aquaparku Bešeňová, kde se vám nabízí tucet různých typicky letních radovánek za každého počasí. S ubytováním v Bešeňové vám pomůže cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava, abyste se s pobytem nemuseli prakticky vůbec trápit či dělat si jakékoli starosti.

V současné době je aquapark Bešeňová opravdu velice oblíbeným místem, kde tráví svůj čas nejen mladí lidé, ale i rodiny s dětmi a senioři. Jedná se o velký, celoročně přístupný moderní areál, který má jak venkovní, tak kryté bazény, a tak si skutečně přijde na chuť naprosto každý.

Pro milovníky adrenalinu i pro dlouhý odpočinek

Patříte k milovníkům adrenalinu a chcete si užít typicky letní adrenalinové zážitky? V takovém případě vám udělají radost zdejší tobogánové věže, bazén s protiproudem a podobné atrakce, na nichž se vyřádí jak děti, tak také dospělí.

Pakliže však očekáváte od pobytu pěknou dávku odpočinku, i ten vám bude dopřán, a to konkrétně ve zdejším wellness, které je vám taktéž plně k dispozici. Využijte zdejší koupele, sauny, k nimž s řadí také bylinková, římská nebo solná sauna, také je k dispozici relax centrum, kde můžete podstoupit nejrůznější masáže a terapie.

Termální bazény i pro vášnivé lyžaře

Možná však patříte k milovníkům zimy. I v takovém případě byste měli zamířit do aquaparku Bešeňová, jelikož si po dnu prožitém na lyžařském svahu zasloužíte pořádný odpočinek nebo ne? Aquapark se nachází jenom pár kilometrů od sjezdovek ve Skiparku Ružomberok, a tak bude příjemnou odměnou po proježděném dnu.

Závěrem se nabízí otázka – vydáte se sem v zimě nebo dáte přednost letnímu období?